Przygotowanie auta do sprzedaży Bielsko Biała, Cieszyn, Wisła, Skoczów i Ustroń

Nie od dziś wiadomo, że klienci kupują oczami. Jest to zasada powszechnie znana w marketingu i bardzo dobrze widoczna przy sprzedawaniu aut, a zwłaszcza samochodów osobowych. Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie auta na sprzedaż i wizualne dopasowanie go do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Realizujemy kompleksowe usługi, które przygotują auto do prezentacji, pozbywając się wszystkich mankamentów wizualnych, o które potencjalny klient mógłby mieć zastrzeżenia. Zadbany o auto w taki sposób, że nawet kupiec z wprawnym okiem nie będzie w stanie odnaleźć w samochodzie szczegółów, które mógłby potraktować, jako pretekst do obniżenia wartości auta.

Przygotowanie auta do sprzedaży - Ustroń, Wisła, Skoczów, Cieszyn, Bielsko

Wykonujemy przygotowanie auta do sprzedaży w Ustroniu, Wiśle, Skoczowie, Cieszynie i Bielsku, a także pobliskich okolicach i województwie Śląskim. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowy car detailing, który pozwoli na przywrócenie autu wyglądu, jak z czasów największej świetności. Profesjonalnie przeprowadzona usługa tego typu sprawia, że samochód wygląda niemal, jak nowy.

Na czym polega przygotowanie auta do sprzedaży?

Samo przygotowanie auta do sprzedaży polega na rzetelnym wyczyszczeniu wnętrza i pozbyciu się z niego oznak intensywnej eksploatacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych kosmetyków samochodowych jesteśmy w stanie sprawić, że każde wnętrze zdecydowanie odmłodnieje, a wchodząc do niego, będzie się miało wrażenie, że jest to samochód o wiele młodszy, niż jest w rzeczywistości. Ponadto zadbamy o to, by pozbyć się z lakieru oznak eksploatacji, które są nieuniknione, jeśli auto poruszało się regularnie po drogach. Biorąc pod uwagę, jak wiele można dzięki temu osiągnąć, przygotowanie auta do sprzedaży cennik na niezbyt wysoki. Zrealizujemy każde zlecenie w indywidualny sposób, niezależnie od tego, jak nasz klient użytkował samochód nawet, jeśli była to intensywna komercyjna eksploatacja.

Usługę tą kierujemy do osób, które cenią spokój, znają wartość czasu. Nie ograniczamy się w tej płaszczyźnie tylko do usług związanych z kosmetyką samochodową czy auto detailingiem tj.: mycie samochodu, pranie tapicerki, malowanie skór, dezynfekcja, ozonowanie, korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru i wielu innych czynności mających doprowadzić Twój samochód do stanu, w którym wzbudzi on większe zainteresowanie i wiarygodność w oczach potencjalnego nabywcy.

Przygotowanie pojazdu do sprzedaży, kompleksowa analiza

W tej płaszczyźnie oferujemy klientowi kompleksową analizę:

 1. Począwszy od realnego oszacowania wartości samochodu na podstawie:
  • weryfikacji jego stanu technicznego,
  • diagnostyce komputerowej,
  • analizie jakości powłoki lakierniczej i przebytych napraw,
  • analizie historii serwisowej,
  • naświetleniu jego mocnych stron.
 2. Przez wskazanie punktów wartych doinwestowania celem korzystnego zwiększenia wartości pojazdu.
 3. Po pomoc w wystawieniu samochodu na portalach ogłoszeniowych:
  • zarówno w Polsce jak i w Europie zachodniej
  • wraz z przedstawieniem oferty potencjalnym nabywcom.

Przygotowanie auta do sprzedaży - cennik

Cena przygotowania auta do sprzedaży może być bardzo zróżnicowana, gdyż każde auto jest w innym stanie. Każde zlecenie tego typu wycenimy indywidualnie i przeprowadzimy zakres prac, który jest niezbędny w konkretnym przypadku, dopasowując się do potrzeb klienta.

Skontaktuj się w celu wyceny usługi!

Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?