Myjnia ręczna samochodowa

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że dbanie o auto jest bardzo ważne zarówno ze względów wizualnych, jak i w kontekście przedłużenia żywotności auta. Karoseria w samochodzie może wytrzymać bez szwanku o wiele lat dłużej, o ile jest umiejętnie konserwowana. Nasza myjnia ręczna dbając o Państwa samochody, jest w stanie zapewnić utrzymanie czystości karoserii na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zniwelowaniu ryzyka uszkodzenia blachy i lakieru, tak jak ma to miejsce w myjniach automatycznych. Jako myjnia samochodowa z Bąkowa pracujemy też w pobliskim regionie.

Myjnia ręczna samochodowa Bąków

Poznaj usługę

Jako myjnia samochodowa ręczna oferujemy kompleksowe usługi cardetailingu i stawiamy na najwyższą jakość obsługi, korzystając z naszego doświadczenia. Ponadto do pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt uznanych firm, który pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty pracy.

Zalety myjni ręcznej

Funkcjonujemy jako myjnia ręczna, gdyż jest to optymalny sposób na zachowanie auta w czystości, przy zniwelowaniu ryzyka uszkodzenia lakieru. Mycie ręczne auta jest gwarancją, że lakier pozostanie w idealnym stanie przez długie lata eksploatacji, a dodatkowe zalety myjni ręcznej to możliwość znalezienia i zabezpieczenia wszystkich defektów lakieru, które mogą po latach zniszczyć powłokę.

Jak przebiega mycie ręczne samochodu?

Ręczne mycie samochodu dokładniej niż u innych

Najważniejszą rzeczą jaką wykonujemy w pracach detailingowych jest porządne, skrupulatne umycie samochodu. Dzielimy je na 2 etapy:

 • W pierwszym z nich podczas mycia wstępnego ( w trakcie tego etapu pozbywamy się z lakieru luźnych zabrudzeń które mogłyby przyczynić się do powstania nowych uszkodzeń na powierzchni lakieru)
 • Drugi etap to mycie właściwe ( które polega na usunięciu z lakieru zanieczyszczeń mocniej związanych z lakierem tzw przyswojonego brudu, za pomocą specjalistycznych rękawic i lub gąbek nasączonych w roztworze wody z szamponem).

Opis etapów mycia ręcznego

Pierwszy etap - mycie wstępne
Akcesoria do mycia wstępnego: myjka ciśnieniowa, aktywna piana, APC, spryskiwacz oraz pędzelki

Etap wykonywany w zacienionym miejscu, gdzie karoseria nie jest narażona na nagrzewanie się od promieni słonecznych dzięki czemu unikamy niepożądanego zasychania piany na karoserii.

Bardzo ważne jest właściwe dobranie proporcji chemii do wody, aby uniknąć uszkodzenia elementów chromowanych

Drugi etap - Mycie właściwe
Akcesoria do mycia właściwego: dwa wiadra wraz z sitami grit guard zatrzymującymi zanieczyszczenia, szampon dedykowany dla danego procesu, rękawice, gąbki.

Do pierwszego z wiader nalewamy czystej wody, natomiast w drugim mieszamy wodę z szamponem jak zawsze we właściwych proporcjach i odpowiedniej temperaturze roztworu.

Samochód myjemy oczywiście od góry do dołu regularnie płukając rękawicę lub/i gąbkę w czystej wodzie przed dołożeniem nowej porcji wody z szamponem samochodowym.

Trzeci etap - Mycie kół
Akcesoria do mycia kół: środek do mycia kół, APC, środki do rozpuszczania pyłu z klocków hamulcowych, środek do usuwania zanieczyszczeń pochodzących z asfaltu i smoły, kwasy, szczotki do felg i ścierki z mikrofibry, dressing do opon.

Dużo cierpliwości i niezbędnej pracy aby nadrobić zaległości związane z mało skrupulatną pielęgnacją felg.

Myjnia ręczna Bąków - cennik

Biorąc pod uwagę, że taka forma gwarantuje największą precyzję, ręczne mycie auta ma swoją cenę. Ze względu na to, że korzystamy z wydajnych urządzeń oraz specjalistycznej chemii, w naszej firmie ceny są bardzo atrakcyjne. Myjnia ręczna ma cennik zależny od dodatkowych usług auto detalingu, przez co trudno o określenie konkretnych cen. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez specjalny formularz. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i wysoką jakość usług.

 • Mycie ręczne małego auta
  100 zł
 • Mycie ręczne średniego auta
  150 zł
 • Mycie ręczne Mały SUV
  200 zł
 • Mycię ręczne Minivan
  200 zł
 • Mycie ręczne Pickup
  200 zł
Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?