Dezynfekcja i ozonowanie klimatyzacji samochodowej

Użytkując auto z klimatyzacją, po kilku sezonach dochodzi do sytuacji, w której z nawiewów zaczynają wydobywać się nieprzyjemne zapachy. Jest to oznaka tego, że w nawiewach zgromadziła się duża ilość bakterii, a nawet grzybów i pleśni. Niestety rury od nawiewów klimatyzacji są dla nich optymalnym miejscem do rozwoju. Oferujemy Państwu ozonowanie klimatyzacji w samochodzie, które pozwoli na całkowite pozbycie się przykrego zapachu, a także pozbędzie się niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Cena dezynfekcji klimatyzacji jest niewspółmiernie mniejsza niż korzyści.

Dezynfekcja i ozonowanie klimatyzacji Bąków

Oferujemy ozonowanie klimatyzacji w Bąkowie, a także w pobliskiej okolicy. Proponujemy Państwu całkowitą dezynfekcję klimatyzacji za pomocą nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu cały proces jest w pełni bezpieczny dla auta oraz w stu procentach skuteczny.

Co daje ozonowanie klimatyzacji i jak działa?

Dezynfekcja klimatyzacji w samochodzie za pomocą ozonu to prosty, aczkolwiek bardzo skuteczny sposób. Wykorzystujemy do niego profesjonalne ozonatory, które wprowadzają do wnętrza auta dezynfekujący ozon. Mieszając się z powietrzem, dociera do wszystkich powierzchni wewnątrz przewodów klimatyzacji, co byłoby niemożliwe w inny sposób. Dla mikroorganizmów ozon jest bardzo toksyczny, przez co nie pozostawia przy życiu żadnych bakterii, a zaraz po wywietrzeniu auta, staje się ono całkowicie zdatne do użytku. Proces ozonowania klimatyzacji nie zagraża w żaden sposób użytkownikom auta. Biorąc pod uwagę pozytywny wpływ na zdrowie poprzez zabicie wszystkich bakterii, ozonowanie klimatyzacji ceny ma niezbyt wygórowane. Można dzięki temu uzyskać świeże powietrze w aucie, a nie trzeba tego robić częściej, niż raz w roku.

Obszar działania

Dezynfekcja i ozonowanie klimatyzacji - cennik

Dezynfekcja klimatyzacji cennik zależn od rodzaju auta. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub przy pomocy formularza. 

 • Ozonowanie klimatyzacji Małe auto
  100 zł
 • Ozonowanie klimatyzacji Średni auto
  150 zł
 • Ozonowanie klimatyzacji Mały SUV
  175 zł
 • Ozonowanie klimatyzacji Minivan
  175 zł
 • Ozonowanie klimatyzacji Pickup
  175 zł
Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?