O nas

Oferujemy usługi dla Twojego auta

Spełnimy Twoje potrzeby

Doświadczenie jakie zdobywaliśmy od ponad 10 lat przekłada się na jakość naszej pracy która ma dawać maksimum zadowolenia właścicielowi samochodu, który zostawia w naszych rękach.

Wysokiej jakości produkty

Chemia i kosmetyki, które stosujemy realizując nasze usługi pochodzą od renomowanych producentów. Ich produkty na stałe zakorzeniły się w branży car detailingu.

Wieloletnie doświadczenie

Doświadczenie jakie zdobywaliśmy od ponad 10 lat przekłada się na jakość naszej pracy która ma dawać maksimum zadowolenia właścicielowi.

Szybkie umawianie się

Dla naszych klientów dysponujemy przystępnym i elastycznym grafikiem. To co odróżnia nas od konkurencji, to dedykowany formularz zamawiania usług i pakietów.

Dlaczego my?
Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi car detailingu. Mamy duże doświadczenie w tym, co robimy, więc zawsze jesteśmy w stanie zaproponować klientowi optymalny zakres prac, których wymaga jego samochód. Ponadto pracujemy jedynie na chemii samochodowej renomowanych marek przy użyciu dedykowanego do tego sprzętu.
Nasza misja
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, precyzyjnie dopasowując się do jego potrzeb oraz oczekiwań. Samochody, które do nas trafiają, jesteśmy w stanie przywrócić do niemal idealnego stanu, nawet jeśli aktualnie jest on daleki od perfekcji.