Woskowanie i zabezpieczenie lakieru samochodowego

Chcąc utrzymać karoserię w należytym stanie, trzeba o nią umiejętnie zadbać. Ochrona lakieru na samochodzie jest możliwa do osiągnięcia dzięki profesjonalnemu woskowaniu. Oferujemy Państwu woskowanie lakieru samochodowego, które zabezpieczy karoserię przed powstawaniem rys, jak i przed szybkim osadzaniem się kurzu i pyłu.

Woskowanie i zabezpieczenie lakieru Bąków

Realizujemy woskowanie lakieru samochodowego w Bąkowie. W czasie prac korzystamy z chemii samochodowej od renomowanych dostawców, a także ze specjalistycznego sprzętu, przez co efekty woskowania są trwałe, a lakier skutecznie zabezpieczony.

Dlaczego warto zabezpieczyć i nawoskować lakier?

Zabezpieczenie lakieru powinno być wykonywane regularnie każdego sezonu. Ochrona lakieru na zimę pozwala na zniwelowanie negatywnych skutków ekspozycji na sól, oraz mróz i wilgoć, które mogą powodować szybsze niszczenie karoserii. Takie warunki sprawiają, że lakier zostanie o wiele szybciej wyeksploatowany, jednak dzięki regularnemu woskowaniu i zabezpieczaniu można ten efekt znacznie zniwelować. Biorąc pod uwagę ten fakt, zabezpieczenie lakieru cennik ma niezbyt wysoki, gdyż późniejsze oszczędności są bardzo wysokie, a trwałość karoserii skutecznie przedłużona.

Woskowanie i zabezpieczenie lakieru cennik

Cena zabezpieczenia lakieru jest zależna od wielkości auta oraz od zakresu innych prac konserwacyjnych podjętych przy samochodzie. Realizujemy kompleksowe usługi mycia i car detailingu więc zapraszamy do kontaktu po uzyskanie większej ilości szczegółów. Zabezpieczenie lakieru samochodowego realizujemy w Bąkowie, a także w okolicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy zakres stosowanych prac do tego, czego oczekują klienci oraz, czego wymaga stan ich samochodów. Oferujemy wysokiej jakości usługi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Woskowanie lakieru Małe auto
  100 zł
 • Woskowanie lakieru Średnie auto
  150 zł
 • Woskowanie lakieru Mały SUV
  200 zł
 • Woskowanie lakieru Minivan
  200 zł
 • Woskowanie lakieru Pickup
  200 zł
Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?