Usuwanie rys z lakieru samochodowego

Eksploatowanie auta przez wiele lat sprawia, że nie sposób uniknąć pojawienia się na lakierze drobnych zarysowań. Są one o tyle niebezpieczne, że po kilku latach prowadzą do degradacji lakieru, a to z kolei powoduje powstawanie wżerów i niszczenie karoserii. Wpływa to fatalnie na stan wizualny auta, ale niemniejszym problemem jest szybki proces korodowania blachy, która przy zaniedbaniu tej kwestii będzie wymagać interwencji blacharza i lakiernika. Można temu zawczasu zapobiec, usuwając rysy z lakieru samochodowego i zabezpieczając w ten sposób karoserię na długie lata. Oferujemy Państwu kompleksową usługę car detailingu, a w tym usuwanie rys z lakieru metodami odpowiednimi do stanu karoserii.

Usuwanie rys z lakieru - Ustroń, Wisła, Skoczów, Cieszyn, Bielsko

W naszej pracy wykorzystujemy najbardziej efektywne preparaty na rynku, które są w stanie skutecznie zabezpieczyć lakier i pozbyć się nawet głębokich rys. Ponadto dysponujemy sprzętem, który pozwala na dokładne polerowanie lakieru, wydobywając z niego pierwotny połysk i gwarantując zniwelowanie nawet głębokich zarysowań.

Usuwanie rys z lakieru - obszar działania

Na czym polega usuwanie rys z lakieru i jakie ma zalety?

Na czym polega usuwanie rys z lakieru samochodowego i czy jest to zabieg bezpieczny oraz opłacalny? Jako specjaliści potwierdzamy, że jest on jak najbardziej wart wykonania. Jest to proces, który ma za zadanie oczyścić karoserię ze wszelkiego brudu, a następnie uzupełnić braki lakiery tak, by powierzchnia była z powrotem idealnie gładka. Biorąc pod uwagę, że jest to o wiele tańsze niż usługa pełnego lakierowania, usuwanie rys z lakieru cennik ma niewysoki.

Usuwanie rys z lakieru samochodowego cennik

Cena usuwania rys z lakieru jest zależna od tego, w jakim stanie jest karoseria. Do każdego zlecenia podchodzimy więc indywidualnie, starannie oceniając stan auta i dobierając odpowiednie metody pracy do tego, by efektywnie przywrócić mu świetność.

 • Usuwanie rys z lakieru Małe auto
  200 zł
 • Usuwanie rys z lakieru Średnie auto
  200 zł
 • Usuwanie rys z lakieru Mały SUV
  200 zł
 • Usuwanie rys z lakieru Minivan
  200 zł
 • Usuwanie rys z lakieru Pickup
  200 zł
Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?