Renowacja lamp, regeneracja i polerowanie reflektorów

Lata użytkowania auta powodują, że elementy użytkowe, takie jak reflektory zaczynają tracić swój pierwotny wygląd. Regeneracja reflektorów, którą Państwu oferujemy, jest jednak w stanie w stu procentach przywrócić im pierwotny wygląd. Naturalny proces starzenia się reflektorów jest nieunikniony, jednak profesjonalne polerowanie reflektorów samochodowych jest w stanie sprawić, że będą one wyglądały, jak nowe. Cena regeneracji reflektorów jest niezbyt wygórowania w stosunku do efektów prac.

Renowacja i regeneracja reflektorów samochodowych Bąków

Prowadzimy kompleksowe usługi car detailingu, a w tym prace, takie jak regeneracja reflektorów w Bąkówie. Usługę, jaką jest regeneracja reflektorów samochodowych, wykonujemy przy pomocy profesjonalnych urządzeń polerujących dedykowanych do tego rodzaju prac, co pozwala zachować pełne bezpieczeństwo konserwowanych aut. Ponadto wykorzystujemy dedykowaną chemię samochodową, bez której ten proces byłby niemożliwy do przeprowadzenia. Odnawianie reflektorów wykonujemy w każdym rodzaju samochodów.

Obszar działania

Jak wygląda proces renowacji reflektorów?

Polerowanie reflektorów samochodowych wymaga precyzyjnego działania. Skuteczne odnawianie reflektorów samochodowych polega na przywróceniu do pierwotnego stanu wszystkich elementów reflektorów. Dotyczy to zarówno odbłyśników, jak i obudowy reflektora. Wymaga to dostania się do wnętrza reflektora i pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń, które nagromadziły się przez lata, o ile jest to konieczne. Następnie trzeba wykonać polerowanie samej powierzchni reflektora, która zazwyczaj po latach jest zmatowiała. Biorąc pod uwagę, że po takim zabiegu reflektor wygląda jak całkiem nowy, renowacja reflektorów cennik ma niezbyt wysoki.

Renowacja i regeneracja reflektorów cennik

Cena renowacji reflektorów jest zależna od zakresu prac, które trzeba przedsięwziąć, a także od ich wielkości. Regeneracja reflektorów cennik ma różny też ze względu na to, że realizujemy usługi w każdym rodzaju aut, a także maszyn użytkowych.

 • Renowacja reflektorów Małe auto
  100 zł
 • Renowacja reflektorów Średnie auto
  120 zł
 • Renowacja reflektorów Mały SUV
  140 zł
 • Renowacja reflektorów Minivan
  180 zł
 • Renowacja reflektorów Pickup
  180 zł
Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?