Hydrofobizacja szyb, niewidzialna wycieraczka

Jedną z bardzo ciekawych usług związanych z car detailingiem jest hydrofobizacja szyb. Działa ona, jak niewidzialna wycieraczka, która pozwala na o wiele wygodniejsze użytkowanie auta, a przy okazji daje niesamowity efekt wizualny. Niewidzialna wycieraczka opinie ma bardzo dobre, gdyż pozwala na łatwiejsze utrzymanie szyb samochodowych w czystości, co wpływa na brak konieczności tak częstego mycia szyb. Taką usługę proponujemy zarówno klientom indywidualnym w autach użytkowanych prywatnie, jak i w samochodach użytkowanych komercyjnie.

Hydrofobizacja szyb - Ustroń, Wisła, Skoczów, Cieszyn, Bielsko

Oferujemy usługę, jaką jest hydrofobizacja szyb w Ustroniu, Wiśle, Skoczowie, Cieszynie, Bielsku, a także w bezpośredniej okolicy na terenie Śląska. Hydrofobizacja szyb opinie ma bardzo dobre, gdyż nakładanie niewidzialnej wycieraczki realizujemy przy pomocy nowoczesnych preparatów, które charakteryzują się wysoką trwałością oraz dużą skutecznością. Jest ona w stanie sprostać wymaganiom klientów, którzy użytkują auta okazjonalnie, jak i osób, które eksploatują je bardzo intensywnie.

Hydrofobizacja szyb opinie i skuteczność

Pozostaje pytanie, co to jest hydrofobizacja szyb?. Jest to nic innego, jak nakładanie na szyby specjalnego preparatu, który powoduje rozpryskiwanie się wody, która uderza o ich powierzchnie. W normalnych warunkach woda spływałaby przylegając do powierzchni, podczas gdy działanie niewidzialnej wycieraczki powoduje, że woda dynamicznie się ześlizguje z powierzchni bez oznak tarcia. 

Hydrofobizacja szyb cennik

Hydrofobizacja szyb cennik ma zróżnicowany, gdyż jest on zależny od wielkości szyb. Realizujemy usługi w różnych autach, a w tym zarówno w małych osobowych, jak i w dużych samochodach transportowych. Hydrofobizacja szyb samochodowych jest całkowicie bezpieczna dla szyb, a nawet pozwala na zniwelowanie ryzyka powstawania rys i uszkodzeń mechanicznych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, profesjonalistów z doświadczeniem – wyłącznie wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

 • Hydrofobizacja szyb Małe auto
  100 zł
 • Hydrofobizacja szyb Średnie auto
  150 zł
 • Hydrofobizacja szyb Mały SUV
  175 zł
 • Hydrofobizacja szyb Minivan
  200 zł
 • Hydrofobizacja szyb Pickup
  200 zł
Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?