Auto Detailing i Myjnia ręczna Skoczów, ozonowanie klimatyzacji

Auto Detailing i Auto Spa Skoczów

Współcześnie właścicieli aut nie satysfakcjonuje już sam fakt, że ich pojazd umożliwia im bezpieczny przejazd z punktu A do punktu B. Samochód ma godnie prezentować kierowcę, być wyrazem jego stylu życia i osobowości. Powinien czuć się w nim dobrze i komfortowo – podobnie jak w swoim domu. Niestety, wraz z upływem czasu samochód często nie wygląda już tak dobrze, jak w dniu zakupu. Oferowane przez nas usługi z zakresu auto detailingu i auto kosmetyki w Skoczowie pozwalają jednak przywrócić mu dawny blask i dopracować nawet najdrobniejsze detale skuteczniej niż ma to miejsce w przypadku samego mycia i woskowania.

Myjnia ręczna samochodowa Skoczów

Mycie ręczne aut, myjnia ręczna Skoczów

Proponujemy Państwu także skorzystanie z myjni ręcznej w Skoczowie – to rozwiązanie, które pozwala najlepiej zadbać o czystość samochodu.Pierwszym etapem jest mycie wstępne (bezdotykowe). Przy pomocy aktywnej piany o neutralnym PH czyścimy lakier, elementy plastikowe i uszczelki. Następnie spłukujemy pianę, usuwając kurz i piasek. Samochód myjemy delikatną rękawicą z mikrowłókien, dlatego też nie ma obaw, że mogłoby to prowadzić do powstawania zarysowań. Używamy wody z roztworem ze specjalnego szamponu samochodowego. Zalety myjni ręcznej obejmują przede wszystkim dokładność i możliwość poświęcenia większej uwagi wybranym elementom.

Korekta, renowacja, zabezpieczenie lakieru w Skoczowie

Renowacja i korekta lakieru samochodowego Skoczów

Do najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych należą korekta, renowacja i zabezpieczenie lakieru w Skoczowie.  Porysowana i matowa karoseria sprawia, że samochód wygląda na stary i zaniedbany. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi jesteśmy w stanie skutecznie usuwać zarówno niewielkie, jak i duże i głębokie rysy, przywracając lakierowi dawny blask. Wybór odpowiedniej metody zależy przede wszystkim od głębokości uszkodzenia, stanu karoserii, jak również tego, czy pojazd był już wcześniej polerowany, a jeśli tak, to jakimi metodami. Podczas zabiegu zawsze przykładamy ogromną wagę do poszanowania powłoki lakierniczej i jej zabezpieczenia.  To sprawia, że samochód jest lepiej chroniony przed wpływem warunków atmosferycznych i innych niekorzystnych czynników.

Pranie, czyszczenie i renowacja tapicerki Skoczów

Pranie i czyszczenie tapicerki Skoczów

Dbając o estetyczny wygląd samochodu i czystość jego wnętrza, warto również zwrócić uwagę na fotele. Proponujemy Państwu usługę prania i renowacji tapicerki w Skoczowie. Dzięki temu zostaną usunięte z niej wszelkie zabrudzenia, w tym trudne do samodzielnego doczyszczenia plamy. Usuwamy przetarcia i zagniecenia, dziury. W zależności od Państwa potrzeb możemy naprawić niewielkie uszkodzenie lub całkowicie zmienić kolor tapicerki. Proponujemy także lakierowanie i nałożenie warstwy ochronnej.

Dezynfekcja, ozonowanie auta i klimatyzacji Skoczów

Ozonowanie, dezynfekcja klimatyzacji i samochodu Skoczów

Kolejną z oferowanych przez nas jest dezynfekcja, ozonowanie auta i klimatyzacji w Skoczowie. Ograniczony obieg powietrza w samochodzie i działanie klimatyzacji mogą powodować, że dochodzi do namnażania bakterii, wirusów i grzybów. Warto się ich pozbyć w trosce o dobro swoje i pasażerów. Bardzo skuteczną metodą w tym celu jest ozonowanie – to metoda wykorzystywana także w celu dezynfekcji pomieszczeń w związku z pandemią SARS-CoV-2!

Renowacja reflektorów w Skoczowie

Polerowanie, renowacja reflektorów i lamp samochodowych Skoczów

Zwieńczeniem odmiany może być renowacja reflektorów samochodowych w Skoczowie. W ramach tej usługi możemy w zależności od potrzeb zaproponować dokładne czyszczenie reflektorów, ich metalizacja i polerowanie. Odnawianie reflektorów samochodowych to doskonały sposób na to, by uniknąć wysokich kosztów związanych z ich wymianą.

Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?