Auto Detailing i myjnia ręczna Cieszyn, korekta i renowacja lakieru

Auto Detailing i Auto Spa Cieszyn

Jeżeli chcesz, aby Twój samochód był czysty jak nigdy dotąd lub po kilku zabiegach kosmetycznych wyglądał znów jak nowy, to jest na to prosty sposób. Wystarczy skorzystać z szerokiej oferty naszej firmy, dla której auto detailing i auto spa w Cieszynie nie mają żadnych tajemnic. Proponujemy naszym klientom szeroką gamę usług związanych z myciem samochodu, a także jego odnawianiem zarówno jeśli chodzi o lakier pojazdu, jego reflektory i wnętrze. Zaufaj naszym bezpiecznym środkom, które stosujemy i nowoczesnym maszynom przez nas używanym. Na pewno Ciebie nie zawiedziemy.

Myjnia ręczna samochodowa Cieszyn

myjnia ręczna samochodowa Cieszyn

Podstawowym elementem ochrony lakieru auta jest dokładne mycie samochodu. Zaleca się, aby robić to przynajmniej raz w miesiącu. Jesteśmy myjnią ręczną z okolic Cieszyna, która ma wieloletnie doświadczenie, jak należy wykonać to dokładnie i bezpiecznie. W naszej myjni samochodowej w Cieszynie stosujemy szampony i gąbki najwyższej jakości. Dysponujemy również odpowiednio przeszkolonym personelem i zapewniamy, że tylko to Auto Spa gwarantuje wypłukanie wszelkich zanieczyszczeń nawet z niewidocznych i niedostępnych miejsc auta. Nie pomijamy w czasie mycia takich elementów samochodu, jak progi,i słupki drzwiowe lub czy wnęki bagażowe.

Korekta, renowacja, woskowanie lakieru Cieszyn

renowacja, woskowanie i korekta lakieru samochodowego Cieszyn

Oferujemy również profesjonalną korektę i renowację lakieru w Cieszynie. W pełni bezpiecznie usuwamy zarysowania. zmatowienia, czy przebarwienia lakieru samochodu spowodowane czynnikami mechanicznymi. zmiennymi warunkami atmosferycznymi, solą drogową oraz działaniem owadów. ptasich odchodów lub pyłków roślin. Korektę i renowację lakieru w Cieszynie wykonujemy przy pomocy specjalistycznych past polerskich, gąbek i maszyn, które pozwalają za niewielką cenę odsłonić świeżą warstwę lakieru i przywrócić jego głęboki kolor i blask. Potem przychodzi czas na zabezpieczenie lakieru. Robimy to za pomocą wosku naturalnego lub syntetycznego w zależności od decyzji klienta. Rekomendujemy syntetyczny, ponieważ jego efekty pozostają na dłużej.

Pranie, czyszczenie i renowacja tapicerki Cieszyn

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej Cieszyn

Nasz auto detailing w Cieszynie obejmuje również pranie i renowację tapicerki, ponieważ wygląd wnętrza pojazdu jest równie ważny dla komfortu podróżujących nim osób Stosowanie przez nas technologie i środki sprawią, że po praniu i renowacji tapicerki w Cieszynie będzie ona cieszyła użytkowników auta swoją świeżością i wyglądała przez długi czas jak nowa.

Dezynfekcja, ozonowanie auta i klimatyzacji Cieszyn

Dezynfekcja i ozonowanie aut oraz klimatyzacji Cieszyn

Oferowana przez nas dezynfekcja i ozonowanie samochodu w Cieszynie to doskonały sposób na skuteczne pozbycie z samochodu mikroorganizmów takich jak między innymi bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby i inne. Takie zabiegi usuwają również nieprzyjemne zapachy, które w czasie użytkowania auta wniknęły głęboko we wszystkie materiały wnętrza auta. Dezynfekcja i ozonowanie auta Cieszyn to nie tylko propozycja dla alergików. To kolejny sposób dla każdego na zwiększenie komfortu użytkowania samochodu. Polecamy także ozonowanie klimatyzacji w Cieszynie, które doskonale służy jej odgrzybianiu. To najlepsza z metod tej usługi, która trzeba wykonywać raz w roku. Zagrzybiona klimatyzacją może być bowiem niebezpieczna dla zdrowia pasażerów samochodu.

Renowacja reflektorów, regeneracja lamp w Cieszynie

Renowacja reflektorów i lamp samochodowych Cieszyn, polerowanie lamp

Stan reflektorów auta ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dbamy o to, aby było ono jak najwyższe i dlatego oferujemy również renowację reflektorów w Cieszynie. Z nami odzyskają swój dawny blask, które straciły przez lata. Cena tej usługi nie jest wysoka, a warto ją wykonać nie tylko z powodu obniżonej przez matowe lampy estetyki pojazdu.

Najnowsze wpisy

Masz pytania o usługę?

Szukasz usługi dedykowanej?

Chcesz poznać co wchodzi w skład danej usługi lub poznać jej szczegóły? Czy chcesz zrealizować dedykowaną i niestandardową usługę?